WARUNKI UŻYTKOWANIA

1. SERWIS 

W WE ARE KNITTERS naszym priorytetem jest usatysfakcjonowanie i zadowolenie klienta, a chcemy to osiągnąć poprzez doskonałą obsługę. Dlatego zapewniamy, że jakość naszych produktów i warunki dostawy są identyczne z tymi podanymi poniżej. Waga i rozmiar naszych produktów są podane na stronie internetowej.

Wsparcie

 Jeżeli potrzebujesz pomocy przy dokonaniu zamówienia online lub informacji o jakimkolwiek produkcie, chętnie posłużymy Ci wsparciem. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na Centrum Pomozy.

Prywatność

 Wszystkie informacje przekazane przez klientów We Are Knitters będą traktowane z wyjątkową dyskrecją i ostrożnością i nie będą przekazywane osobom trzeci, chyba że będzie to konieczne w celu dostarczenia zamówienia (np. naszym firmom transportowym w celu zrealizowania dostawy).

Pay Pal bezpośrednio obsługuje dane bankowe. Do pełnienia usług elektonicznej płatności wybraliśmy tego dostawcę, jako że jest to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób płatności online. We Are Knitters nigdy nie dostanie informacji o karcie kredytowej klienta, a szczegóły dotyczące płatności i zamówienia otrzymamy za pośrednictwem Pay Pal. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.paypal.com , https://www.adyen.com/ lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Zastrzegamy sobie prawo do anonimowego wykorzystywania danych handlowych w celach badania nawyków i zachowań zakupowych.

 

2. ZAMÓWIENIE

Cena

Cena produktów będzie zgodna z tą podaną na naszej stronie internetowej w każdym momencie, z wyjątkiem sytuacji wystąpienia błędu. Wszystkie ceny zawierają bieżący podatek VAT, ale nie zawierają kosztów wysyłki, które mogą różnić się w zależności od liczby zakupionych produktów i docelowego kraju. Pokazane ceny naszych produktów nie zawierają podatku VAT. Kod 10€ z biuletynu subskrypcyjnego ważny jest wyłącznie przy zakupach powyżej 55 USD. Kody promocyjne nie mogą być łączone z innymi kuponami i nie mają mocy podczas promocji na stronie. W wypadku rabatów i zniżek kupony nie są ważne, natomiast do zamówienia zastosowana zostanie aktualna promocja. 

Sprzedaż

Nie oferujemy dostosowań cen dla zamówień składanych przed sprzedażą lub po niej. 

Potwierdzenie zamówienia

Gdy klient dokona wpłaty za zamówienie, otrzyma wiadomość e-mail z potwierdzenie. 

 

3. PŁATNOŚCI

Metoda płatności

Płatności za zamówienie można dokonać za pomocą karty kredytowej lub debetowej za pośrednictwem wirtualnego banku jak Sofort lub konta Pay Pal. Niezależnie od wybranej metody, płatność zostanie zrealizowana za pośrednictwem serwisu Pay Pal, światowego lidera usług płatności online. Jest to najszybszy i niezawodny sposób dokonywania płatności online. W związku z tym każdy wybrany przez klienta produkt, który ma zostać uwzględniony w zamówieniu, po dokonaniu ostatecznego wyewidencjonowania, zostanie automatycznie przekierowany na stronę Pay Pal.

WAŻNE: NIE MA POTRZEBY POSIADANIA KONTA PAY PAL, KLIENT MOŻE ZAPŁACIĆ KARTĄ KREDYTOWĄ (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS lub AURORA).

Prywatność i ochrona

Pay Pal i Servired to niezawodne i bezpieczne firmy, które świetnie sprawdzają się przy dokonywaniu szybkich płatności online. WE ARE KNITTERS nigdy nie dostanie informacji dotyczących karty kredytowej klienta, jedynie za pośrednictwem Pay Pal otrzyma szczegóły zamówienia i płatności. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.paypal.com lub https://www.adyen.com/ , lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj: Polityka Prywatności We Are Knitters.

 

4. KOLOR NICI

Ze względu na obróbkę zdjęć i różne rozdzielczości monitorów komputerowych, rzeczywisty kolor nici może różnić się od tego, który widnieje na stronie internetowej.

 

5. FIRMA

W wypadku jakichkolwiek pytań, sugestii lub skarg, klient może się z nami skontaktować przez adres Centrum Pomozy.

Chcesz powiadomić nas o błędach, niedopatrzeniach lub czymś, czego nie robimy dobrze? Napisz do nas na ombustman [na] weareknitters.com, a my potraktujemy to z maksymalną dyskrecją i poufnością.

WE ARE KNITTERS S.L

B86080595

C/ Serrano 110, 5º

28006, Madrid

 

Número de inscripción de la sociedad: Inscripción 1ª

Ley Aplicable: Española

Tribunal competente: España