DOŁĄCZ DO KNITTING PARTY

Zdobądź swój zestaw WAK z rabatem 20%, poznaj nowych ludzi o tych samych zainteresowaniach w tym samym regionie co ty i kontynuuj robótkę. Nasze Stróżówki są prowadzone przez ambasadora, który będzie cię przez to prowadził.

KLIKNIJ I ZNAJDŹ STRÓŻÓWKĘ W TWOJEJ OKOLICY

ZORGANIZUJ KNITTING PARTY

  • 1) ZOSTAŃ AMBASADOREM

    Czy znasz się na robótkach na drutach lub szydełku i masz ochotę nauczyć innych? Miło spędź czas i zorganizuj swoją własną Robociątkową Imprezę, zostając ambasadorem i wypełniając poniższy formularz.

  • 2) PRZYGOTUJ SWOJĄ ROBOCIĄTKOWĄ IMPREZĘ

    Wybierz zestawy, które chcesz dziergać podczas swojej Robociątkowej Imprezy ze swoimi uczestnikami (do 3 różnych zestawów). Znajdź co najmniej 3 przyjaciół, którzy dołączą do twojego warsztatu i wybierz miejsce swojego wydarzenia.

  • 3) PRZYGOTUJ SIĘ!

    Gdy będziemy mieć wszystkie informacje, skontaktujemy się z tobą e-mailem i udostępnimy link, gdzie twoi przyjaciele będą mogli dołączyć do twojego wydarzenia, kupując swoje zestawy (ze zniżką 20%).

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Przeczytaj nasz przewodnik, regulamin i wyślij nam e-mailem informacje o zestawach oraz lokalizację, w której chcesz zorganizować swoją Robociątkową Imprezę.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Regulamin

Przed zorganizowaniem swojej Robociątkowej Imprezy, upewnij się, że spełniasz warunki i zasady.

PRZECZYTAJ
#knittingparty
#knittingparty
#knittingparty
#knittingparty

Robiący na drutach z całego świata biorą udział w naszych imprezach robótkowych. Pokaż nam, jak wesoło było na twojej imprezie robótkowej, wrzuć swoje zdjęcia na Instagram z #knittingparty #weareknitters