Więc kim jesteśmy?

Nazywamy się Pepita Marín i Alberto Bravo, i razem założyliśmy We Are Knitters w 2011 roku. Poznaliśmy się około 2009 roku, a po podróży do Nowego Jorku w następnym roku, wpadliśmy na pomysł WAK, i kilka lat później oto jesteśmy!

Kiedy zaczynaliśmy, byliśmy tylko we dwoje. Teraz jest nas trzydzieści osób w naszych biurach. Tak, to dużo kawy serwowanej rano w biurze. Są ludzie różnych narodowości i kultur, co bardzo nam się podoba. Niektórzy nazywają nas ONZ dziewiarstwa, i mają trochę racji. Można usłyszeć, jak ludzie mówią po hiszpańsku, angielsku, francusku, niemiecku itp.

Wewnątrz jesteśmy podzieleni na różne zespoły:

  • Zespół dziewiarski projektuje wszystkie nasze wzory i upewnia się, że wszystko jest jasne nawet dla najbardziej początkującego dziewiarza. Pracują również blisko z twórcami, z którymi współpracujemy.
  • Zespół marketingowy to to, co nazywamy 'łowcami trendów': zawsze szukają najnowszych trendów w mediach społecznościowych, upewniając się, że rozprzestrzeniają informacje o korzyściach płynących z dziergania i używania naturalnych włókien.

  • Bardzo ważny jest również zespół produktowy, który odpowiada za wprowadzanie na rynek nowych włókien, nowych jakości, nowych kolorów i nowych technik bez przerwy!