The tape, kolor Baby Róż

, Motek - 250gr

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • Skein Knitting The Tape Baby Pink 1
  • Skein Knitting The Tape Baby Pink 2

Choose your color

Zobacz druty

Zobacz szydełko

49 zł

Bezpieczne metody płatnicze

Darmowa dostawa > 300 zł

Możliwość śledzenia zamówienia

Dostawa w 7-8 dni

The Tape składa się w 80% z bawełny z recyklingu i w 20% z innych włókien. Z tej włóczki wykonasz każdy projekt, jak sobie wymyślisz.

Przy jej wykorzystaniu można tworzyć wszelkie wyroby, które tylko podpowie Ci wyobraźnia. Wśród 11-stu kolorów, które oferujemy, znajdź swoją ulubioną barwę.

Nici charakteryzuje wysoka wytrzymałość, a oprócz tego nie ma późniejszego problemu z praniem wyrobów w pralce. Do pracy rekomendujemy używanie 8 mm drutów lub 7 mm szydełka.

Każdy motek to ±250g.

Wytwarzać z nich z powodzeniem można dywany, kosze, poduszki czy torby. Po ukończeniu wyroby charakteryzować będzie nowoczesny i ponadczasowy wygląd.Grubość: Bulky

Próbka ściegu (robótka na druty):
Ścieg pończoszniczy
10 cm = 11 oczek
10 cm = 15 rzędy

Próbka ściegu (robótka na szydełku):
Półsłupek
10 cm = 10 półsłupków
10 cm = 10 rzędy

Około ±120m w każdym motku

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby osiągnąć jak najwyższy poziom precyzji prezentując kolory naszych włóczek. Jednak nie możemy zagwarantować tego w jaki sposób zdjęcie pojawi się na Twoim urządzeniu. Prosimy, weź pod uwagę, że wyświetlone kolory mogą się różnić między jednym ekranem, a drugim.

Nasze włókna są w 100% naturalne, nie zawierają akrylu. (Czytaj więcej o naszych włóknach).

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolona, zobowiązujemy się zwrócić Ci pieniądze za każdy produkt w terminie 14 dni od daty zakupu.

Ekipa WAK jest zawsze dostępna aby rozwiać każdą wątpliwość lub rozwiązać problem. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego centrum pomocy.

Możemy obsłużyć Cię po hiszpańsku, angielsku, francusku lub niemiecku.

Dla zamówień zrealizowanych po godzinie 13 czas dostawy wydłuża się o 1 dzień roboczy.

Ekipa WAK będzie Cię informować o stanie Twojego zamówienia i udostępnimy Ci numer przesyłki jak tylko Twoje zamówienie opuści nasz magazyn.

Zobacz więcej informacji o wysyłce i zwrotach.

Jak oceniasz ten produkt? *