The Remix Yarn Natura

, Motek - 100gr

Oceń ten produkt jako pierwszy

Choose your color

See labels

52 zł

Bezpieczne metody płatnicze

Darmowa dostawa > 300 zł

Możliwość śledzenia zamówienia

Dostawa w 7-8 dni

Remix Yarn to nasze nowe uzależnienie. W 100% organiczna!

To mieszanka idealna: 50% wełny i 50% bawełny, oba włókna pochodzą z produkcji ekologicznyc z certyfikatams GOSP. Remix Yarn jest dostępna w motkach ±100gr / 3,5 oz .

Remix Yarn na pierwszy rzut oka prezentuje delikatny efekt cieniowania właśnie dzięki kombinacji dwóch typów włókien. Ponadto wełna będąc zmieszana z bawełną zyskuje na wytrzymałości. Dodatkowo warto wspomnieć jej wyjątkową miękkość, co w połączeniu z resztą jej zalet daje nam włóczkę uniwersalną idealną do projektów przez cały rok.

Typ: DK

Próbka ściegu:
Ścieg pończoszniczy
18 oczek = 10 cm / 4 in
23 rzędów = 10 cm / 4 in

Zalecamy używać na drutach 5mm. Nasze motki ważą ±100gr /3,5oz i mierzą ±250 m / 273 yds. Przeznaczona do prania ręcznego i suszenia na płasko -> podobnie jak pozostałe włóczki

Nasze włókna są w 100% naturalne, nie zawierają akrylu. (Czytaj więcej o naszych włóknach).

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolona, zobowiązujemy się zwrócić Ci pieniądze za każdy produkt w terminie 14 dni od daty zakupu.

Ekipa WAK jest zawsze dostępna aby rozwiać każdą wątpliwość lub rozwiązać problem. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego centrum pomocy.

Możemy obsłużyć Cię po hiszpańsku, angielsku, francusku lub niemiecku.

Dla zamówień zrealizowanych po godzinie 13 czas dostawy wydłuża się o 1 dzień roboczy.

Ekipa WAK będzie Cię informować o stanie Twojego zamówienia i udostępnimy Ci numer przesyłki jak tylko Twoje zamówienie opuści nasz magazyn.

Zobacz więcej informacji o wysyłce i zwrotach.

Jak oceniasz ten produkt? *