Próbnik włóczek: Recycled Yarn

Oceń ten produkt jako pierwszy

Brak w magazynie

Bezpieczne metody płatnicze

Darmowa dostawa > 300 zł

Możliwość śledzenia zamówienia

Dostawa w 7-8 dni

Recycled Yarn to włóczka pochodzącą z recyklingu, w której skład wchodzi 95% bawełny i 5% innych włókien. Recycled Yarn dostępny jest w 100g motkach. Pomysł na tą włóczkę wziął się z potrzeby dania "drugiego życia" starym i zniszczonym jeansom. W procesie recyklingu włókna są przetwarzana i mieszane aby następnie zmienić się we włóczkę. W ten sposób uzyskana włóczka jest bardzo wytrzymała, wpisuje się w idee zrównoważonego rozwoju i może być używana przez wegan. Jest idealna dla letnich, "lekkich" projektów. Grubość: DK

Każdy próbnik włóczek kosztuje 20pln, które możesz zaoszczędzić w swoim następnym zamówieniu.

Wraz z próbnikiem włóczek otrzymasz kod zniżkowy (równoważny cenie próbnika), który możesz wykorzystać w kolejnym zamówieniu.

Nasze włókna są w 100% naturalne, nie zawierają akrylu. (Czytaj więcej o naszych włóknach).

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolona, zobowiązujemy się zwrócić Ci pieniądze za każdy produkt w terminie 14 dni od daty zakupu.

Ekipa WAK jest zawsze dostępna aby rozwiać każdą wątpliwość lub rozwiązać problem. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego centrum pomocy.

Możemy obsłużyć Cię po hiszpańsku, angielsku, francusku lub niemiecku.

Dla zamówień zrealizowanych po godzinie 13 czas dostawy wydłuża się o 1 dzień roboczy.

Ekipa WAK będzie Cię informować o stanie Twojego zamówienia i udostępnimy Ci numer przesyłki jak tylko Twoje zamówienie opuści nasz magazyn.

Zobacz więcej informacji o wysyłce i zwrotach.

Jak oceniasz ten produkt? *