Próbnik włóczek: Bling Bling

Oceń ten produkt jako pierwszy

20 zł

Bezpieczne metody płatnicze

Darmowa dostawa > 300 zł

Możliwość śledzenia zamówienia

Dostawa w 7-8 dni

THE BLING BLING to motek o wadze 50 g. Jest to rodzaj nici odpowiedni dla najbardziej doświadczonych dziewiarek, jako że jest ona niezwykle delikatna i miękka. Dzięki temu powstające z niej projekty charakteryzuje lejąca struktura tkaniny.

Składa się głównie z wełny merynosów (79%). Jest to cienkie delikatne włókno, które jednocześnie doskonale zatrzymuje ciepło i skutecznie chroni przed zimnem. Moher (18%) ten typ wełny przede wszystkim odznacza trwałość i odporność oraz niebywały połysk. Lurex (3%) to rodzaj nici o metalicznym wyglądzie, który nada projektom niepowtarzalnego charakteru.

Każdy próbnik włóczek kosztuje 20pln, które możesz zaoszczędzić w swoim następnym zamówieniu.

Wraz z próbnikiem włóczek otrzymasz kod zniżkowy (równoważny cenie próbnika), który możesz wykorzystać w kolejnym zamówieniu.

Nasze włókna są w 100% naturalne, nie zawierają akrylu. (Czytaj więcej o naszych włóknach).

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolona, zobowiązujemy się zwrócić Ci pieniądze za każdy produkt w terminie 14 dni od daty zakupu.

Ekipa WAK jest zawsze dostępna aby rozwiać każdą wątpliwość lub rozwiązać problem. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego centrum pomocy.

Możemy obsłużyć Cię po hiszpańsku, angielsku, francusku lub niemiecku.

Dla zamówień zrealizowanych po godzinie 13 czas dostawy wydłuża się o 1 dzień roboczy.

Ekipa WAK będzie Cię informować o stanie Twojego zamówienia i udostępnimy Ci numer przesyłki jak tylko Twoje zamówienie opuści nasz magazyn.

Zobacz więcej informacji o wysyłce i zwrotach.

Jak oceniasz ten produkt? *