Próbnik włóczek

Odkryj nasze włóczki

Która włóczka będzie odpowiednia dla Twojego projektu? Który kolor będzie najlepiej pasował?
Zamów próbnik włóczek i będziesz mieć pewność!

1
Wybierz rodzaj włóczki

Mamy próbniki wszystkich naszych włóczek.

2
Zamów wybrany przez Ciebie próbnik.

Każdy próbnik włóczek kosztuje 20pln, które możesz zaoszczędzić w swoim następnym zamówieniu.

3
Wybierz Twój ulubiony kolor

Znajdź wybrany przez Ciebie kolor, odnajdując przypisany mu numer w tabeli poniżej.

Koszt próbnika włóczek zwróci ci się w kolejnym zamówieniu!

Wraz z próbnikiem włóczek otrzymasz kod zniżkowy (równoważny cenie próbnika), który możesz wykorzystać w kolejnym zamówieniu.

The Wool

The Wool jest w 100% naturalna i wyjątkowo miękka, ze względu na swoje pochodzenie (peruwiańskie Andy). Tam owce żyją w optymalnych warunkach, pozwalających na produkcje wełny najwyższej jakości.

Ubrania stworzone z tej wełny służyć Ci będą przez długie lata. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz prawdopodobnie będzie je mogła nosić do końca życia.

The Petite Wool

The Wool jest w 100% naturalna i wyjątkowo miękka, ze względu na swoje pochodzenie (peruwiańskie Andy). Tam owce żyją w optymalnych warunkach, pozwalających na produkcje wełny najwyższej jakości.

Ubrania stworzone z tej wełny służyć Ci będą przez długie lata. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz prawdopodobnie będzie je mogła nosić do końca życia.

The Baby Alpaca

Baby Alpaca jest jednym z najbardziej ekskluzywnych i miękkich włókien świata. Alpaka to zwierzę pochodzące z Peru, żyjące w wysokich górach tego kraju.

Jej wełna odznacza się bardzo wysoką jakością i miękkością, nie będziesz chciała wypuścić jej z ręki.

The Meriwool

Wełna merynosów bycie znaną jako jedno z najlepszych i najbardziej ekskluzywnych włókien świata zawdzięcza swoim wyjątkowym cechom, w szczególności lekkości i miękkości. Pomimo iż jest to cienka włóczka, zrobione z niej ubrania zapewnią Ci ciepło, dzięki jej unikatowej właściwości jaką jest możliwość utrzymania idealnej temperatury ciała poprzez świetną izolację.

The Wave

Wełna The Wave jest w 100% naturalna i przyciąga uwagę od pierwszego wejrzenia. Szczególny skręt tej nici pozwolił osiągnąć różną jej grubość w tym samym kłębku, a co za tym idzie szczególną teksturę wykonywanych z niej projektów.

The Pima Cotton

Wyjątkowej jakości 100% bawełna Pima pochodząca z Peru jest najlepszą na świecie bawełnianą włóczką! Super miękka, świetna na wiosenne i letnie projekty. Wykonasz z niej lekkie, "oddychające" i wyróżniające się ubrania.

The Bling Bling Yarn

THE BLING BLING to motek o wadze 50 g. Jest to rodzaj nici odpowiedni dla najbardziej doświadczonych dziewiarek, jako że jest ona niezwykle delikatna i miękka. Dzięki temu powstające z niej projekty charakteryzuje lejąca struktura tkaniny.

Składa się głównie z wełny merynosów (79%). Jest to cienkie delikatne włókno, które jednocześnie doskonale zatrzymuje ciepło i skutecznie chroni przed zimnem. Moher (18%) ten typ wełny przede wszystkim odznacza trwałość i odporność oraz niebywały połysk.

Lurex (3%) to rodzaj nici o metalicznym wyglądzie, który nada projektom niepowtarzalnego charakteru.

Recycled Yarn

Recycled Yarn to włóczka pochodzącą z recyklingu, w której skład wchodzi 95% bawełny i 5% innych włókien. Recycled Yarn dostępny jest w 100g motkach. Pomysł na tą włóczkę wziął się z potrzeby dania "drugiego życia" starym i zniszczonym jeansom. W procesie recyklingu włókna są przetwarzana i mieszane aby następnie zmienić się we włóczkę.

W ten sposób uzyskana włóczka jest bardzo wytrzymała, wpisuje się w idee zrównoważonego rozwoju i może być używana przez wegan. Jest idealna dla letnich, "lekkich" projektów.

Remix Yarn

Remix Yarn to nasze nowe uzależnienie. W 100% organiczna!

To mieszanka idealna: 50% wełny i 50% bawełny, oba włókna pochodzą z produkcji ekologicznyc z certyfikatams GOSP. Remix Yarn jest dostępna w motkach 100gr / 3,5 oz .

Remix Yarn na pierwszy rzut oka prezentuje delikatny efekt cieniowania właśnie dzięki kombinacji dwóch typów włókien. Ponadto wełna będąc zmieszana z bawełną zyskuje na wytrzymałości. Dodatkowo warto wspomnieć jej wyjątkową miękkość, co w połączeniu z resztą jej zalet daje nam włóczkę uniwersalną idealną do projektów przez cały rok.

Finita Yarn

Wykonana z delikatnej mieszanki 70% merynosów i 30% Baby Alpaca, Finita Yarn jest wysoce wyjątkowa, dzięki czemu jest czymś więcej niż ekskluzywną przędzą, osiągając idealne połączenie miękkości i ciepła.

Otrzymana przędza jest idealną mieszanką do stworzenia miękkiej i lekkiej odzieży, która nie straci ciepła.

Mohair

Włóczka Mohair jest cienka i błyszcząca, ale nie daj się zmylić, jest r ównież wytrzymała, posiada właściwości termoregulacyjne i dostosowuje się do temperatury ciała.

Touch me mohair to rezultat połączenia 54% Baby Alpaca, 22% Superkid mohair i 24% Mulberry Silk