Jak to działa
1
Wybierz zestaw
Znajdź zestaw, który najbardziej Ci się podoba i odpowiada Twojemu poziomowi umiejętności. Wybierz odpowiadający Ci kolor spośród naszych propozycji i dobierz odpowiedni rozmiar.
2
Odbierz zestaw w domu
Nasze zestawy mają wszystko co jest potrzebne do wykonania robótki. W zestawie znajduję się wzór, druty i odpowiednia ilość wełny aby wykonać wybrany model.
3
Zacznij robić na drutach
Ciesz się i dziel się swoim doświadczeniem za pomocą hashtagu #weareknitters. Pokaż wszystkim, że jesteś knitterką.

W zestawie znajduję się wszystko co będzie potrzebne do wykonania robótki.

Motki
Wewnątrz naszego opakowania WAK znajduje się odpowiednia ilość motków (z naszej wełny lub bawełny) potrzebna do wykonania danego projektu.
Druty
Otrzymasz nasze drewniane druty z buku, które spowodują że praca będzie wyjątkowo przyjemna i efektywna.
Wzór
Nasze wzory posiadają instrukcję krok po kroku i są dzielone na różne poziomy aby każdy był w stanie wykonać własnoręcznie wybrany przez siebie projekt.
Igła do Wełny
Za pomocą tej małej igły będziesz w stanie wykonać prace wykończeniowe np. łączenie części robótki…
Metka WAK
Naszyj ją na swój projekt WAK, aby wszyscy wiedzieli, że własnoręcznie go wykonałaś i nosisz z dumą.
Opakowanie WAK
Charakterystyczne torba papierowa WAK i naklejka na której znajduję się projekt do wykonania.
Wybierz zestaw zgodnie z poziomem umiejęności

Twoje pierwsze w świecie robótek ręcznych? Nie martw się, mamy różne poziomy zestawów. Możesz wybrać od poziomu początkującego po poziom zaawansowany.

Nie chodzi tylko o druty!

Mamy też zestawy na szydełko i petit point.

Poza naszymi zestawami do robienia na drytach, mamy również zestawy na szydełko, dla wszystkich poziomów umiejętności, aby każdy mógł ukończyć wybrany przez siebie projekt. Ale to nie wszystko! Odkryj nasze zestawy petit point.

Tam gdzie Ci pasuje tam prześlemy zamówienie

Wysyłamy zamówienia w najdogodniejsze dla Ciebie miejsce odbioru. W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z naszymi videotutorialami i blogiem aby rzucić okiem jakie możesz napotkać wyzwania podczas wykonywania wybranego przez Ciebie projektu.

Video tutoriale

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją videotutoriali poświęconych projektom na każdym poziomie umiejętności, dostępnej na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam sztuczki związane z dzierganiem, ciekawe ściegi lub jak pokonać problem w danym projekcie.

Blog

Nie zapomnij o naszym blogu, znajdziesz na nim darmowe wzory na specjalne okazje, sztuczki związane z robótkami, videotutoriale i ściegi, za pomocą których wykonasz niepowtarzalne projekty

Ciesz się z każdego wykonywanego projektu

Co może być lepszego od relaksującego popołudnia z robótkami? Z naszymi zestawami będziesz mógła zapomnieć o świecie zewnętrznym, zrelaksować się, zrobić coś własnoręcznie i czerpać radość z wykonanej pracy!

Wielkie aktorki takie jak Audrey Hepburn, Julia Roberts lub Sarah Jessica Parker nigdy nie kryły się ze swoją pasją do robótek ręcznych. Naśladuj je i nasze klientki, nie wahaj się dołączyć do nas!

Dziel się swoimi doświadczeniami

Chwal się swoimi projektami. Oznacz swoje zdjęcia hasztagiem

#weareknitters

i nie kryj dumy z bycia knitterką.

Masz wątpliwości?

Odpowiemy na każde pytanie, rozwiążemy każdą wątpliwość jaka się nasunie, niezależnie od tego czy jest ona związana z naszymi produktami lub techniką wykonywania prac.