Jak to działa
1
Wybierz zestaw
Znajdź zestaw, który najbardziej Ci się podoba i odpowiada Twojemu poziomie zdolności. Wybierz odpowiadający Ci kolor spośród naszych propozycji i dobierz odpowiedni rozmiar.
2
Odbierz zestaw w domu
Nasze zestawy mają wszystko co jest potrzebne do wykonania pracy. W zestawie znajduję się wzór, druty i odpowiednia ilość wełny aby wykonać wybrany model.
3
Zacznij dziergać
Ciesz się i dziel się swoimi doznaniami za pomocą hashtagu #weareknitters. Pokaż wszystkim, że jesteś knitterką.

W zestawie znajduję się wszystko co będzie potrzebne do pracy.

Motki
Wewnątrz naszego opakowania WAK znajduje się odpowiednia ilość motków (z naszej wełny lub bawełny) potrzebna do wykonania danego projektu.
Druty
Otrzymasz nasze drewniane druty z buku, które spowodują że praca będzie wyjątkowo przyjemna i efektywna.
Wzór
Nasze wzory posiadają instrukcję krok po kroku i są dzielone na różne poziomy aby każdy był w stanie wykonać własnoręcznie projekt wybrany przez siebie.
Igła do Wełny
Za pomocą tej małej igły będziesz w stanie wykonać prace wykończeniowe tj. np. zamykanie oczek, wykończenie brzegów...
Metka WAK
Dodaj ją do swoich wyrobów WAK, aby wszyscy wiedzieli, że własnoręcznie wykonałeś wyrób i noś ją z dumą.
Opakowanie WAK
Charakterystyczne torba papierowa WAK i naklejka na której znajduję się wyrób do wykonania.
Wybieraj zestawy według poziomu zdolności

Twoje pierwsze kroki przy robótkach ręcznych? Nie martw się, mamy różne poziomy zestawów. Można wybrać od poziomu początkującego po poziom zaawansowany.

Nie tylko chodzi o dzierganie!

También tenemos kits de crochet y petit point.

Poza naszymi zestawami do dziergania, mamy również zestawy na szydełko, odpowiadające wszystkim poziomom zdolności, aby każdy mógł ukończyć wybrany przez siebie projekt. Ale to nie wszystko! Zapoznaj się również z naszymi zestawami petit point.

Tam gdzie Ci pasuje tam prześlemy zamówienie

Wysyłamy zamówienia w najdogodniejsze Ci miejsce odbioru. W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z naszymi videotutorialami i blogiem aby przeanalizować jakie można napotkać problemy podczas wykonywania wybranego przez Ciebie projektu.

Videotutoriale

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją videotutoriali poświęconym projektom na każdym poziomie zdolności, dostępnej na naszej stronie internetowej. Sztuczki związane z dzierganiem, ciekawe ściegi lub jak pokonać problem w danym projekcie.

Blog

Nie zapomnij odwiedzać nasz blog, gdyż w nim można znaleźć darmowe wzory na specjalne okazje, sztuczki związane z robótkami, videotutoriale i ściegi, za pomocą których wykonasz niepowtarzalne wzory

Ciesz się z każdego wykonywanego projektu

Co może być lepszego od relaksującego popołudnia z robótkami? Z naszymi zestawami będziesz mógł zapomnieć o zewnętrznym świecie, zrelaksować się, wykonać coś własnoręcznie i czerpać radość z wykonanej pracy!

Wielkie aktorki takie jak Audrey Hepburn, Julia Roberts lub Sarah Jessica Parker nigdy nie kryły się ze swoją pasją do robótek ręcznych. Naśladuj ich przykład, jak i przykład naszych klientów, nie wahaj się dołączyć do nas!

Dziel się swoimi doświadczeniami

Chwal się swoimi projektami. Oznacz swoje zdjęcia hasztagiem

#weareknitters

i nie kryj dumy z bycia knitterką.

Masz jakieś wątpliwości?

Odpowiemy na każde pytanie, rozwiążemy każdą wątpliwość jaka się nasunie, niezależnie od tego czy jest ona związana z naszymi produktami lub techniką wykonywania prac.

Puedes acceder a nuestro centro de ayuda o puedes contactar con nosotros mediante nuestro chat, correo electrónico y nuestro teléfono de atención al cliente en horario de 10:00 a 18:00 de Lunes a Viernes (8:00 AM - 12:00 PM para US). Responderemos cualquier información que necesites en un plazo de 48 horas.