5 motków The Meripaca

Oceń ten produkt jako pierwszy

* Wymagane pola

See labels

Zobacz kubek

395 zł

335,75 zł

Bezpieczne metody płatnicze

Darmowa dostawa > 300 zł

Możliwość śledzenia zamówienia

Dostawa w 7-8 dni

Nasza włóczka Meripaca to mieszanka Merino i Baby Alpaka, co czyni ją wyjątkową z względu na swoje ekskluzywne właściwości:

Baby Alpaca jest jedną z najcieńszych i najdelikatniejszych wełen na rynku. Pochodzi z peru, ze zwierzęcia zwanego alpaką, które żyje na piętrze alpejskim w górach tego kraju.

Włókno merynosów jest jedną z najlepszych i najekskluzywniejszych wełen ze względu na swoje niezwykłe właściwości, zwłaszcza lekkość i delikatność. Pomimo, że jest to wełna cienka, jest również bardzo ciepła. użyta w robótkach, ma więcej włókien, które pomagają utrzymać ciepło i lepiej izolują.

Nasze motki są farbowane w małych partiach, co oznacza ze między jednym farbowaniem a drugim może zaistnieć minimalna różnica w kolorze. Jeśli masz wątpliwości co do ilości motków jakiej potrzebujesz do twojego projektu, zalecamy dodać 1 lub 2 motki „na wszelki wypadek” aby mieć pewność, ze cały projekt będzie w tym samym odcieniu.

Najlepszą zaletą tego wyjątkowego włókna jest to, że możesz je prać w pralce. użyj programu „delikatne”, płynu do prania wełny i susz na płasko, a otrzymasz świetne rezultaty i przedłużysz trwałość twoich ubrań.

Zestaw zawiera:
5 x 100 gr na Meripaca

Próbka ściegu (robótka na druty):
Ścieg pończoszniczy
10 cm = 18 oczek
10 cm = 23 rzędy

Próbka ściegu (robótka na szydełku):
Półsłupek
10 cm = 18 półsłupków
10 cm = 23 rzędy

80% Meriwool superwash
20% Baby Alpaca
Każdy motek to 143 metrów w 100 gramach. Grubość: Worsted / Aran
Na druty 5 mm / uk 6 / us 8

Nasze włókna są w 100% naturalne, nie zawierają akrylu. (Czytaj więcej o naszych włóknach).

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolona, zobowiązujemy się zwrócić Ci pieniądze za każdy produkt w terminie 14 dni od daty zakupu.

Ekipa WAK jest zawsze dostępna aby rozwiać każdą wątpliwość lub rozwiązać problem. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego centrum pomocy.

Możemy obsłużyć Cię po hiszpańsku, angielsku, francusku lub niemiecku.

Dla zamówień zrealizowanych po godzinie 13 czas dostawy wydłuża się o 1 dzień roboczy.

Ekipa WAK będzie Cię informować o stanie Twojego zamówienia i udostępnimy Ci numer przesyłki jak tylko Twoje zamówienie opuści nasz magazyn.

Zobacz więcej informacji o wysyłce i zwrotach.

Jak oceniasz ten produkt? *